15.04.2020/11:57

Grupa Specjał wprowadza się do nowego magazynu

Oddział Grupy Specjał w Kędzierzynie w przyszłym tygodniu przeniesie się do nowego magazynu, zlokalizowanego przy ul. Kilińskiego 1 w Krapkowicach. Obiekt będzie miał ponad 5 tys. mkw. powierzchni.

- Inwestycja w nową lokalizację to realizacja polityki mającej na celu zwiększenia możliwości logistycznych, a przez to rentowności poszczególnych lokalizacji centrów logistycznych Specjał - tłumaczy dystrybutor.

Jak zapowiada Specjał, przeprowadzka oddziału do nowego magazynu pozwoli na zwiększenie możliwości dotyczących poszerzenia oferty oddziału o nowe kategorie: kasze, ryże, makarony, wody, czy soki. Ponadto zwiększona zostanie liczba indeksów produktowych - do około 6 tys.

Oddział Specjału w Kędzierzynie liczy 50 osób, w tym sześciu przedstawicieli handlowych.

Specjał konsekwentnie realizuje strategię rozwoju rozpisaną na najbliższe lata. W ślad za rozwojem części dystrybucyjnej, dynamicznie rozwija się franczyza spółki PSH Nasz Sklep, Livio oraz Rabat Detal. W sumie sieci franczyzowe Specjału liczą już 8933 sklepy, z obrotami na poziomie 11,2 mld zł (łącznie za 2019 r.).

Kliknij i przeczytaj nasz niedawny wywiad z Krzysztofem Tokarzem, prezesem GK Specjał.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.