04.05.2015/12:19

Grupa Żywiec uruchomiła w Żywcu potężne Centrum Dystrybucji

Na terenie Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu powstało jedno z najnowocześniejszych Centrów Dystrybucji Grupy Żywiec. Inwestycja była niezwykle ważna dla zaspokojenia rosnących wymagań rynku.

W ciągu roku centrum dystrybucji może obsłużyć 1,2 mln hektolitrów piwa, czyli około 240 milionów butelek piwa pojemności 0,5 litra. To już druga tak istotna inwestycja zrealizowana przez Grupę Żywiec w ostatnim roku. W grudniu ub.r. spółka otworzyła również Centrum Dystrybucji w Warce. Łączna wartość tych dwóch inwestycji to kilkadziesiąt milionów złotych. Oddany do użytku obiekt jest w pełni przyjazny środowisku i wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie logistyki i dystrybucji. Na powierzchni 8400 mkw. Grupa Żywiec jednocześnie może składować 65 tysięcy hektolitrów piwa.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.