23.06.2020/12:47

Grzegorz Kurdziel, wiceprezes Poczta Polska: W br. chcemy mieć 15000 punktów odbioru! [WYWIAD]

Obecnie Poczta Polska wspólnie z partnerami ma 12,6 tys. punktów, w których można odebrać przesyłkę. Do końca tego roku chcemy powiększyć sieć o kolejne 3 tys. lokalizacji. Docelowa sieć, powinna liczyć 25 tys. punktów. Cały czas szukamy nowych partnerów – mówi w wywiadzie dla portalu wiadomoscihandlowe.pl Grzegorz Kurdziel, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży, członek zarządu Poczty Polskiej S.A.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • kowal 05.07.2020

  Niech ten pan razem z nowym dyrektorem przeżyją kilka miesięcy za to co dostaje listonosz. Po miesiącu będą chcieli podwyżki , zadufane buraczki

 • Dawny klient PP 26.06.2020

  Pan Kurdziel, na 99,9% nie przeczyta mojego komentarza, ale nie trzeba być nader bystrym człowiekiem, aby zrozumieć, że z ww. bądź co bądź słusznych planów wyjdzie figa z makiem a nie żadne nowe otwarcie w odniesieniu do działań poczty. Ta instytucja robi wszystko, wręcz krzyczy do potencjalnego klienta - NIE CHCEMY CIEBIE I TWOICH PIENIĘDZY! natomiast wspomniana już przez przedmówców konkurencja robi coś dokładnie odwrotnego. O jakości prywatnych podmiotów na rynku usług pocztowych w odniesieniu do tego jak to wygląda w pocztowym "skansenie komunizmu" nawet nie ma się co zbytnio rozpisywać bo to przepaść, nie do przeskoczenia - dla zarządu jak i pracowników ze wspomnianą już przez moich przedmówców, ich mentalnością, mentalnością z poprzedniego ustroju.

 • Kamień 24.06.2020

  Poczta opanowana przez wyznawców komunizmu, jakimi są pisowcy jest skrajnie niekompetentną instytucją podatną na niedemokratyczne, totalitarne działania polityczne (zmiana Prezesa, dystrybucja "pseudopakietów wyborczzych"). Nie różni się specjalnie od innych firm zarządzanych przez managerów spod znaku Pisu (stadnina w Janowcu, Alior, Pekao SA, stocznia w Szczecinie, spólki energetyczne, ). Wsyzstkie te spólki nie są najlepiej zarządzane i podatne na korupcję polityczna.

 • Adafka 23.06.2020

  Takie zapowiedzi chyba slysze od 2 lat. W tym czasie inpost postawil setki jak nie tysiace nowych Paczkomatów. Powodzenia im życzę.

 • e-commercowy klient 23.06.2020

  Retorycznie zapytam - kogo ten skansen minionej epoki chce przejmować? Stragan paja Kazia, w którym zrobi placówkę pocztową, aby w niej sprzedawać dewocjonalia i inne bzdury, bo przecież ostatnia rzecz na której skupia się poczta to należyta obsługa listów i paczek.
  Paczkomaty? Z czym do ludzi - z maszynami, które stoją w jakiś biedronkach i są dostępne dla klienta w godzinach pracy sklepu, kiedy konkurencja ma to samo, dostępne 24h?
  Sorry, ale poczta przespała swój czas - ostatni gasi światło, trupa się nie reanimuje.
  A tym bardziej robienie "rewolucji" ludźmi, którzy mentalnie tkwią w głębokim PRL-u (zarówno zarząd jak i sami pracownicy), z góry jest skazane na porażkę.
  Pan Kurdziel, chyba nie dostrzega że na rynku usług kurierskich/pocztowych mamy bardzo dużą konkurencję, do której wbrew propagandowym zaklęciom również z obozu rządzącego poczta nie miała, nie ma i nie będzie mieć nawet startu (powód podałem wyżej).

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.