28.05.2018/14:36

Hala sieci Makro powraca do Opola

Firma Makro ponownie uruchomiła swoją halę w Opolu. Budynek przeszedł sześciomiesięczną modernizację.

Hala Makro w Opolu została poddana przebudowie w ramach długofalowej strategii dostosowania formatów do potrzeb lokalnych rynków. Obiekt zyskał m.in. unowocześniony układ stoisk, większą przestrzeń ekspozycyjną oraz nowe rozwiązania technologiczne. 22 maja odbyło się uroczyste re-otwarcie z atrakcjami dla klientów.

- Nowa hala w pełni prezentuje możliwości sieci hurtowni Makro Polska jako najlepszego dostawcy dla handlu i gastronomii – mówi Henryk Michaluk, kierownik hali w Opolu.

Remodeling obejmował reorganizację układu stoisk oraz zmianę wizualizacji. Zwiększono powierzchnię sprzedaży i przestrzeń ekspozycyjną oraz wyeksponowano towary w bardziej nowoczesny i atrakcyjny dla odbiorców sposób.

Powiększono stoiska z mrożonkami oraz z rybami, które wzbogacono także o nowe gatunki. Zamknięte sektory chłodzone na stoiskach mięso i nabiał pozwolą zaoszczędzić energię elektryczną.  Dodatkowo strefa chłodnicza została całkowicie zmodernizowana, a nowoczesna instalacja chłodnicza wypełniona jest dwutlenkiem węgla.

Poszerzeniu uległa oferta owoców i warzyw, zmiany wprowadzono także na dziale przemysłowym i w sektorach sezonowych – na klientów czeka m.in. większy wybór artykułów ogrodniczych i mebli ogrodowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.