19.06.2020/09:24

Handlowa Solidarność wspiera w wyborach Andrzeja Dudę i "straszy" powrotem handlowych niedziel

NSZZ Solidarność mobilizuje pracowników handlu i wzywa ich do udzielenia poparcia w zaplanowanych na 28 czerwca wyborach prezydenckich Andrzejowi Dudzie, bez którego - zdaniem związkowców - nie udałoby się wprowadzić ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Piotr50 26.06.2020

  Choć ta cała Solidarność wygląda po prostu groteskowo jak z jakiegoś kiepskiego kabaretu, te ich listy, pompatyczne słowa i tandetne gesty, to jednak mają trochę racji, też uważam, że nie ma sensu likwidować czy zawieszać ustawy o niedzielnym handlu.

 • Sebemus 26.06.2020

  Rany Julek! Myślałem, że Bujara umie tylko miotać bluzgi na Żabki, a tu taka niespodzianka! Jest również mistrzem pióra! Tylko czekac jak nam wszystkim napisze zaostrzającą prawo nowelizację o zakazie handlu w niedziele. Na własnych zadkach przekonamy się o sile pióra pisarza Bujary.

 • Maryan 26.06.2020

  No wreszcie objawili się Bujara i reszta tego mętnego, związkowego towarzystwa. Ciekawe co robili, że ich nie było? Pewnie cyzelowali opętańczą, rozwalającą zupełnie naszą gospodarkę nowelizację o ustawie handlu w niedziele. Tak czy siak, mieli wejście smoka. Takiego wazeliniarskiego, wiernopoddańczego listu nie powstydziłby się związek zawodowy służb mundurowych w PRL. Zresztą adresat też dobry: człowiek niezłomny jak sam skromnie o sobie mówi, mocno wzruszający się swoimi przemówieniami i mający małą słabość do rasistowskich żartów – Prezydent Andrzeja Duda . Jak to się mówi warty PAD Bujary, czy pa(ja)c pałaca, czy jakoś tak...

 • Kaliniecczka 22.06.2020

  Działacze upolitycznionej przystawki pisu jaką jest Solidarność dbają o własne, dobrze płatne stołki. A co do handlu to najlepiej zamknąć sklepy we wszystkie dni tygodnia, nie będzie problemów i wszyscy będą wypoczywać.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.