22.06.2020/15:38

Handlowcy ponownie apelują do klientów: noście maseczki!

Klienci bez maseczek ochronnych w sklepach to coraz częstszy widok. Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji – w imieniu handlowców – ponownie prosi ich o stosowanie się do tego nakazu.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • sebagd 22.06.2020

    Aha. Mogą sobie apelować. Jak się przyzwyczaiło ludzi przez 30 lat, że bezwzględnie wszystko im wolno po przekroczeniu progu sklepu (zupełnie inaczej, niż jest to w krajach tzw. dojrzalszych mentalnie, co wiem także z własnego doświadczenia), obojętnie, czy sieci polskiej, czy zagranicznej, to nie dziwota,że tak się dzieje. Odczułem to niestety na własnej skórze, pracując jakiś czas na kasie w dwóch sieciach, jednej zagranicznej, jednej krajowej lokalnej. Tzw. wielkopaństwo zawsze ma przecież rację, nawet gdyby napluło Ci w twarz czy walnęło pięścią, za co gdzie indziej nie miałoby już wstępu do sklepu, a nawet wezwano by policję. Robić tak dalej, a na pewno się poprawi.....oczywiście będzie jeszcze gorzej.

  • kj 22.06.2020

    na głowę ktoś tam upadł? jestem handlowcem i apeluję: dajcie nam oddychać, pozwólcie ściągnąć maseczki personelowi sklepów!!! temperatury coraz wyższe, a w maseczkach 8 godzin, oddychać sie nie da. sklepy które mają przesłony z pleksi na stanowiskach kasowych powinny być zwolnione z tego obowiązku.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.