06.11.2020/16:37

Hochland Polska ma nowego dyrektora finansowego

Od 1 listopada 2020 roku  Tomasz Lewandowski został powołany na stanowisko dyrektora finansowego w Hochland Polska. Lewandowski zastąpił na stanowisku Jacka Kostkę, który po ponad 8 latach pracy na stanowisku członka zarządu i dyrektora finansowego zdecydował się opuścić firmę.

Tomasz Lewandowski dołączył do Grupy Hochland w listopadzie 2019 roku na stanowisko menadżera controllingu. Ma tytuł magistra finansów międzynarodowych i miał możliwość doskonalić swoją wiedzę w różnych obszarach finansów i logistyki.

Przed dołączeniem do Hochland ponad 16 lat pracował w firmie Wrigley/Mars, gdzie zajmował się miedzy innymi integracją biznesów Wrigley i Mars.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą sery: Hochland, Almette, Valbon. Firma produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.