22.05.2020/12:42

Ikea pochwaliła się torbą w kolorze tęczowej flagi

W ramach akcji #IDAHOBIT Ikea wypuszciła kultową torbę w wersji LGBT + tęczowa flaga. „To coś więcej niż torba, to symbol reprezentujący ciężko zdobyte prawa i wolności społeczności LGBT +, a wszystkie zyski przeznaczane są na inicjatywy i organizacje charytatywne” – poinformowała spółka.

„Aby uczcić tegoroczny Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Biphobii (IDAHOBIT), zapraszamy wszystkich wszystkich członków społeczności LGBT +, którzy cierpią z powodu dyskryminacji i mają trudności ze znalezieniem pociechy w swoich rodzinach i kręgach społecznych” – zaanonsowała swój produkt szwedzka sieć sklepów.

Firma wypuściła na rynek kolejną wersję torby FRAKTA STORSOMMA w kształcie flagi LGBT +. Zadeklarowała też, że 100% zysków ze sprzedaży przekaże na lokalne inicjatywy, sprawy i organizacje charytatywne LGBT + w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

4 komentarze

 • Adam i Ewa 27.05.2020

  Na szczęście jestem heteronormalny.

 • janda 25.05.2020

  Już dawno Polacy powinni przestać odwiedzać sklepy , które nie szanują naszej kultury wprowadzając swoją ideologie .

 • tęcza na niebie 22.05.2020

  w środowisku, w którym się wychowałem była zasada, że sprawy rodzinne nie przekraczają progu domu/mieszkania, tym bardziej nie wynosi się po za jego obszar łóżka z sypialni. Patrząc na obecny cyrk "poprawności politycznej", chyba dorastałem, w "nienormalnym środowisku", ale zupełnie tego nie żałuję.

 • Ikea Family 22.05.2020

  A może jakaś inicjatywa promująca normalną rodzinę (dla przypomnienia mężczyzna, kobieta i dzieci)?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.