04.12.2018/13:11

IKEA uruchamia w Polsce usługę dostaw jedzenia do domu

IKEA Targówek we współpracy z portalem Pyszne.pl umożliwiła zamawianie potraw z firmowej restauracji do domów klientów. Obecnie usługa dostępna jest tylko dla klientów placówki sieci na warszawskim Targówku.

Od soboty 1 grudnia klienci IKEA z dzielnicy Targówek w Warszawie mogą zamawiać online potrawy z menu miejscowej restauracji IKEA. Zamówienia dokonywane są w serwisie Pyszne.pl, online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

W ofercie Restauracji IKEA Targówek są dania dobrze znane z kuchni IKEA w całej Polsce. Do najpopularniejszych należą słynne klopsiki wołowo-wieprzowe, kotlety de volaille oraz klopsiki wegańskie. Z przystawek można wybrać sałatkę z krewetkami, czy z kozim serem i burakami lub rukolą. Są też zestawy dla dzieci, dodatki i desery.

IKEA ma ambicję oferowania żywności wytwarzanej w sposób zrównoważony, uwzględniający dobrostan zwierząt, umożliwiający śledzenie jego pochodzenia i przystępny cenowo. Firma dąży do do stworzenia zrównoważonego łańcucha dostaw, który pozwoli budować wśród klientów, pracowników, dostawców i zewnętrznych udziałowców zaufanie oparte na odpowiedzialnym pozyskiwaniu żywności – od pól uprawnych aż po talerz. Cały łańcuch dostaw ma być całkowicie przejrzysty.

Takeaway.com – w Polsce funkcjonujący jako Pyszne.pl – zarządza serwisami internetowymi, łączącymi restauracje z konsumentami. Na portalu można wybierać potrawy z oferty restauracji współpracujących z serwisem, zapłacić online i wskazać adres dostawy. Usługa jest dostępna w 9 krajach europejskich oraz w Wietnamie. Polska jest wymieniana jako rynek o bardzo dużym potencjale wzrostu, dlatego firma zamierza inwestować znaczne kwoty w marketing i liczy na szybki rozwój.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ko 04.12.2018

    po co takie firmy biora sie za takie tematy? malo im jeszcze? wybic wszystkich malych a pozniej sami duzi beda sie wybijac...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.