01.04.2020/20:30

InPost nawiązuje współpracę z porównywarką cen Skąpiec.pl

InPost nawiązał bezpośrednią współpracę z porównywarką cen Skąpiec.pl. Przy ofertach poszczególnych sklepów internetowych pojawiły się oznaczenia, które pozwalają na sprawne odnalezienie tych z nich, które oferują dostawę do Paczkomatów.

Jak podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost, w czasach ogólnonarodowej kwarantanny Polacy masowo korzystają z usług jego firmy, gdy kupują online. – Niezwykle ważne jest teraz, aby – zgodnie z zaleceniami epidemiologów – ograniczyć kontakt między ludźmi do minimum. Współpraca ze Skąpiec.pl pokazuje jak błyskawicznie dostosowujemy się do nowych wymogów oraz potrzeb klientów. Dla robiących e-zakupy dostępnych jest już ponad 6000 Paczkomatów w całej Polsce – są one w pełnej gotowości do pracy 24 godziny na dobę, przez wszystkie siedem dni w tygodniu. Gorąco zachęcam wszystkich, by ściągnęli sobie na smartfony bezpłatną aplikację InPost, umożliwiającą nie tylko proste wykonanie wszystkich czynności związanych z odbiorem paczki i jej śledzeniem, ale i otwieranie skrytek Paczkomatów® w sposób bezpieczny, bez dotykania panelu sterującego – komentuje Brzoska.

Tomasz Świta, business owner Skąpiec.pl, zaznacza, że w tym niełatwym czasie zależało mu przede wszystkim na tym, aby internauci czuli się pewnie decydując o zakupach w sieci. Współpraca z InPost realizować właśnie ten cel. – Od teraz przeglądając oferty nasi użytkownicy mogą z łatwością wybrać te z dostawą do Paczkomatu, która ogranicza bezpośredni kontakt z drugą osobą. Chcemy, aby nasz serwis pomagał w wyborze nie tylko najdogodniejszej oferty cenowej, ale również dostarczał przydatnych informacji dotyczących bezpieczeństwa zakupów – akcentuje business owner Skąpiec.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.