27.04.2020/10:50

InPost testuje nowe rozwiązanie w Paczkomatach

Multiskrytka to nowa funkcjonalność w Paczkomatach. Dzięki niej kilka przesyłek do jednego odbiorcy będzie umieszczanych w jednej skrytce. Rozwiązanie w pełnym wymiarze wystartuje w połowie maja, ale już teraz opcja Multiskrytki jest już dostępna w wybranych maszynach InPost.

Paczki w Multiskrytce identyfikowane są po numerze telefonu odbiorcy. Do odbioru paczek wystarczy tylko jeden kod – o paczkach, które znalazły się w Multiskrytce, InPost poinformuje klientów w wiadomościach SMS i e-mail. Wkrótce powiadomienia pojawią się również w aplikacji mobilnej InPost Mobile. Maksymalna ilość paczek, która może być umieszczona w Multiskrytce zależy wyłącznie od objętości dostępnej skrytki.

– Wprowadzamy nową funkcjonalność, która pozwala usprawnić i skrócić cały proces odbierania przesyłek. Dzięki nowemu i całkowicie bezpłatnemu rozwiązaniu nasi klienci nie będą tracić swojego cennego czasu – mogą odebrać swoje paczki za jednym razem, bez konieczności otwierania każdej skrytki z osobna. Od teraz wystarczy jeden kod odbioru i jedna skrytka, dla wielu przesyłek – komentuje Rafał Brzoska, prezes InPost.

– Zapotrzebowanie na Paczkomaty nieustannie rośnie – staramy się wykorzystywać możliwości naszych maszyn na każdym kroku. Na razie rozpoczynamy pilotaż tej usługi, jednak zamierzamy sukcesywnie powiększać ilość Paczkomatów oferujących nową funkcjonalność – dodaje.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • zakupowicz 28.04.2021

    Takie genialne, że do tej pory tępy kurier pakuje mi paczki np. do 4 przegródek osobno. W efekcie na zamówienia czekam i latam tydzień bo wiecznie przepełniony.

  • Fanny 13.10.2020

    rozwiązanie jak się okazało genialne :) ale i tak jeszcze bardziej cenię sobie szybkie nadania, bo dzięki nim w ogóle przekonałam się do nadawania paczek bez strachu i bardzo tanio :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.