25.05.2018/13:55

Intermarche chce stworzyć sklep tylko dla seniorów

Grupa Intermarche pracuje we Francji nad stworzeniem sklepu dedykowanego seniorom. Co ciekawe, do współpracy przy procesie projektowym zaprosili grupę starszych mieszkańców z francuskiego miasta Flers.

Sklep miałby wystartować w jednym z lokalnych centrów handlowych. Jak zadeklarowali przedstawiciele sieci, jego oferta ma być jak najbardziej dopasowana do potrzeb seniorów. Stąd akcja, w której wzięło udział kilkunastu mieszkańców Flers.

Seniorzy wskazywali np. na chęć zapoznania się z poradami dotyczącymi zasad zdrowe odżywiania czy różnorodnych warsztatów. Apelowali również o wysoki poziom doradztwa podczas zakupów. Uczestnicy "konsultacji" społecznych zwrócili także uwagę na chęć brania udziału w specjalnych warsztatach, nawet jeśli trzeba by za nie dodatkowo płacić.

Prace nad konceptem trwają od roku. Sklep może wystartować już we wrześniu br.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.