21.03.2017/12:33

Internetowy targ z żywnością sprawdzi się w Polsce? Wywiad z założycielem Rano Zebrano

Klienci wybierają nasz sklep internetowy, bo widzą, od kogo pochodzi włoszczyzna, od kogo ser czy wędlina. Na stronie ranozebrano.pl każdy producent jest opisany, pokazany na zdjęciu i można się z nim skontaktować za naszym pośrednictwem – mówi Wiadomościom Handlowym Przemysław Sendzielski, założyciel Rano Zebrano.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • madka 14.05.2020

  cieszę się że im ten biznes się udał bo ja dopiero odkrywam dobrodziejstwo rano zebrano mam za soba pierwsze zamówienia - jedzenie przedobre, już inne mi nie smakuje. polecam ciasta i drób, bardzo dobre!

 • Górniak 27.04.2020

  Myślę że przetrwają niejedno, nawet pandemię :) Ja u nich zamawiam warzywa i kiszonki regularnie, zimą nawet częściej, bo wygodnie jest dostać zdrowe produkty pod drzwi

 • oszukana 23.12.2018

  Jestem w posiadaniu 4 butelek po mleku i 3 słoików po śmietanie 0,33. Kaucja za butelkę po mleku wynosi 5 zł, słoiczek po śmietanie 3 zł. Proszę o zwrot kaucji zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami przez telefon. Oddajcie pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Karol 22.03.2017

  Z przyjemnością będę obserwował rozwój Rano Zebrano - pamiętajmy jednak że biznes skupiony na rynku warszawskim (brak skalowalności?), de facto kluczem jest logistyka (a nie nawet aspekty e-commerce) i za biznesem stoją szczytne idea, ale nawet dla rynku warszawskiego rynek bardzo ograniczony.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.