14.03.2017/10:15

Izba Gospodarki Elektronicznej: Sklepów internetowych nie można zamknąć w niedzielę!

Izba Gospodarki Elektronicznej odniosła się do "autopoprawek" zaproponowanych przez związkowców z NSZZ "Solidarność" do obywatelskiego projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. E-Izba stoi na stanowisku, iż owe "autopoprawki" nie rozwiązują większości problemów dotyczących handlu elektronicznego, na które IGE zwracała uwagę.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • PIS rujnuje gospodarkę 15.03.2017

    Może pis by się zajął ułatwianiem prowadzenia biznesu a nie jego utrudnianiem. Efekty polityki pisu już mamy - spadek wzrostu PKB z 4,3% do 2,7% i wzrost inflacji z deflacji do 2,2% co wszyscy zaczynamy odczuwać przy zakupach. A program gospodarczy pisu to iluzje i mrzonki pseudo-wizjonerów z mnisterstwa rozwoju.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.