23.09.2020/09:13

Jaak Mikkel, general manager Coca-Cola HBC Poland&Baltics gościem specjalnym Kongresu Alkohole i Napoje 2020

Jaak Mikkel, general manager Coca-Cola Poland&Baltics weźmie udział w debacie otwierającej Kongres Alkohole i Napoje 2020, który odbędzie się  12 października w stołecznym hotelu Double Tree by Hilton Warsaw.

Ekspert będzie uczestnikiem debaty pt. „Alkohole i Napoje 2025. Kierunki rozwoju rynku”, podczas której rozmówce będą zastanawiać się nad aktualnymi trendami na rynku, wpływem pandemii na branżę, sprzedażą w internecie oraz zmianami legislacyjnymi oraz ekologią.

Jaak Mikkel funkcję general managera Poland & Baltics jest od 2018 roku, poprzednio sprawował funkcję general managera w Rumunii. Gość Kongresu Alkohole i Napoje 2020 związany był również z Pivara Skopje, a także firmą Shell. Jest absolwentem Concordia International University.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie kongresalkoholeinapoje.pl.

Link do rejestracji w wydarzeniu zajdziesz tutaj:
https://kongresalkoholeinapoje.pl/rejestracja/

Nie zwlekaj! Zarejestruj się do udziału w Kongresie Alkohole i Napoje 2020.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także