01.10.2020/11:39

Jacek Owczarek, członek zarządu i dyr. finansowy Grupy Eurocash, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Członek zarządu i dyrektor finansowy Grupy Eurocash Jacek Owczarek będzie gościem specjalnym organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, kongresu Retail & FMCG Congress 2020, który odbędzie się w dniach 12-13 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Przedstawiciel Eurocashu weźmie udział w debacie "Demografia zmienia strategie firm z sektora FMCG", która odbędzie się w trakcie drugiego dnia kongresu (13 października). W tej dyskusji oprócz Jacka Owczarka uczestniczyć będą także: Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał; Tatiana Safutina, commercial department director w sieci Lenta; Marta Marczak, dyrektor ds. strategii marki w PwC, oraz Marcin Cyganiak, dyrektor komercyjny w firmie Nielsen.

Jacek Owczarek pełni obecnie funkcje członka zarządu i dyrektora finansowego Grupy Eurocash. Wcześniej sprawował stanowiska CFO CEE, członka zarządu oraz członka zespołu zarządzającego finansami w Europie w spółce Sanitec Koło (część Grupy Sanitec).

Owczarek w przeszłości pracował także w spółkach z portfela Enterprise Investors. Był m.in. dyrektorem finansowym w Magellan S.A. oraz pełnił funkcje CFO, CEO oraz członka zarządu w Messenger Services Stolica.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także