16.03.2017/11:56

Jacek Wyrzykiewicz, Hochland: jesteśmy wszędzie tam, gdzie coś się dzieje (wideo)

Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing Services Manager, Hochland Polska, opowiada o nieszablonowym podejściu firmy do promocji swoich produktów i utrwalania świadomości marki wśród konsumentów.

- Byliśmy w tym roku po raz pierwszy partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego rodzaju aktywności. Podeszliśmy do tematu trochę niestandardowo, wypuściliśmy w Polskę food-truck, który sprzedawał kanapki, a cały dochód z tej sprzedaży przeznaczyliśmy na WOŚP - zapewnił Jacek Wyrzykiewicz i dodał: - Nasze produkty, "Hochland na gorąco", które otrzymały wyróżnienie Innowacja Roku podczas gali Najlepszy Produkt 2017 r., były także włączone do promocji Orkiestry.
- Jesteśmy obecni z naszymi aktywnościami wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Korzystanie z takich niesztampowych rozwiązań promocyjnych - kontekstowa prezentacja naszych produktów - to kierunek, który chcielibyśmy kontynuować także w tym roku - podkreślił menedżer firmy Hochland Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.