06.12.2018/14:04

Marta Królikowska, szefowa Abc na kołach na temat zawartości koszyka zakupowego i wydatków konsumentów na wsi [WYWIAD]

Jak wyglądają misje zakupowe w przypadku sklepów mobilnych?

To bardzo ciekawy wątek. W przypadku naszych sklepów mobilnych mamy trzy główne okazje zakupowe: zwykłe zakupy codzienne, zakupy z okazji świąt oraz zakupy okazjonalne, które my nazywamy imieninowymi. Polska gościnność na wsi jest wyjątkowo widoczna, dlatego w asortymencie naszego sklepu można znaleźć, np. gotowe ciasta. Zdawałoby się, że na wsiach wszyscy stawiają na domowe wypieki, ale wcale tak nie jest. To także się zmieniło. Właśnie dlatego ciągle podkreślam, że różnice pomiędzy klientem z obszarów wiejskich, a klientem z miasta coraz bardziej się zacierają. Z okazji świąt nie zabija się już świni. Może takie rzeczy dzieją się jeszcze gdzieś na bardzo głębokiej wsi lub w bardzo tradycyjnych rodzinach, ale w skali makro my już tego nie obserwujemy.

JUŻ WKRÓTCE NA PORTALU WIADOMOSCIHANDLOWE.PL OPUBLIKUJEMY KOLEJNE FRAGMENTY WYWIADU Z MARTĄ KRÓLIKOWSKĄ, DYREKTOR GENERALNĄ I CZŁONKIEM ZARZĄDU ABC NA KOŁACH, Z GRUPY EUROCASH.

W NASTĘPNYCH CZĘŚCIACH ROZMOWY BĘDZIE MOŻNA PRZECZYTAĆ M.IN. NA TEMAT:

- PLANÓW ROZWOJU PROJEKTU ABC NA KOŁACH;

- SPECYFIKI FUNKCJONOWANIA ŁAŃCUCHA ZAOPATRZENIA SKLEPÓW ABC NA KOŁACH;

- PROCESU BUDOWANIA OFERTY DLA SKLEPÓW MOBILNYCH OBSŁUGUJĄCYCH KLIENTÓW NA WSI

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Diego 06.12.2018

    Śliczna! :)

  • hmmm... 06.12.2018

    z tego co tu mówią, to bardziej widać, że w Polsce zaczynają być widoczne efekty procesów suburbanizacji, a może nawet dezurbanizacji

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.