09.03.2020/12:34

Janusz Stroka, Netto, zapowiada zwiększoną aktywność sieci na wschodzie kraju

Prezes Netto Polska informuje, że sieć zamierza uruchomić w 2020 r. ok. 20-25 nowych placówek, wszystkie w formacie 3.0. W kolejnych latach tempo rozwoju sieci ma wzrastać. Ekspansja ma być szczególnie widoczna na wschodzie kraju – relacjonuje portal money.pl.

Janusz Stroka w rozmowie z portalem zapewnił, że zgodnie z deklaracjami zarządu Salling Group, do której należy Netto, polski rynek jest obecnie priorytetem, ze względu na dobre wyniki sprzedażowe – w ubiegłym roku przychody spółki sięgnęły 900 mln euro. Plany ekspansji obejmują powiększenie sieci o 20 do 25 placówek do końca 2020 r. Obecnie jest ich 371.

Stroka zapowiada zwiększoną aktywność sieci Netto na wschodzie kraju, gdzie jej obecność nie była do tej pory zbyt widoczna. Inwestycje mają być zlokalizowane m.in. w województwach mazowieckim, łódzkim i górnośląskim oraz na Warmii i Mazurach – wylicza serwis money.pl.

Wszystkie nowe placówki, a także modernizowane sklepy, będą zgodne z konceptem Netto 3.0, który charakteryzuje większa przestronność, liczne rozwiązania proekologiczne, lepsze wyposażenie i szersza oferta asortymentowa, obejmująca m.in. szybko rozwijaną markę własną Premieur z wyborem żywności premium. Sieć zamierza też proponować klientom wybór produktów luksusowych, które z sukcesem oferowane są już w ramach programów lojalnościowych.

Czytaj więcej na stronie money.pl

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Klient 14.03.2020

    Nijakie to Netto. Nie rozumiem tego sklepu.

  • Ckm 09.03.2020

    385 sklepów

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.