31.07.2018/15:19

Japońska sieć restauracji rozwinie się w Polsce

Znamy kolejne lokalizacje sieci japońskich restauracji Menya Musashi w Polsce. W tym roku pierwsze punkty tej marki otworzą się w centrum Blue City w Warszawie oraz Forum Gdańsk, a w 2019 – w stołecznej Galerii Młociny

Specjalizująca się w kuchni japońskiej Menya Musashi, jest obecna na rynku od 1996 roku – wtedy w Tokio zaczął działać pierwszy lokal tej marki. Aktualnie restauracje tej sieci znajdziemy również w Singapurze, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Malezji, na Ukrainie oraz na Hawajach, a już wkrótce – również w Polsce. Flagowym daniem Menya Musashi jest ramen.

Wyłącznym agentem ds. rozwoju Menya Musashi w Polsce jest zespół ds. reprezentacji najemcy z firmy JLL.

- W Polsce przybywa koneserów kuchni japońskiej, co nie umyka uwadze wiodącym sieciom gastronomicznym z całego świata. Menya Musashi to popularna sieć restauracji, która stawia na dobrze rozwinięte i perspektywiczne rynki, dlatego niezwykle cieszymy się z jej decyzji o wejściu również do Polski. W ramach współpracy JLL z Menya Musashi nasz zespół jest odpowiedzialny, m.in. za przygotowanie długoterminowej strategii rozwoju na polskim rynku, dobieranie lokalizacji oraz negocjowanie warunków kontraktów najmu. Jesteśmy przekonani, że nasze dotychczasowe doświadczenie w tym zakresie będzie aktywnie wspierać rozwój Menya Musashi w naszym kraju - komentuje Karolina Stankiewicz, konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.