25.02.2017/20:09

Jarosław Rudnicki nie żyje! Zmarł człowiek, który budował handel hurtowy w Polsce

Zmarł Jarosław Rudnicki, biznesmen który przez ponad 23 lata aktywnie budował i rozwijał rynek dystrybucji hurtowej w Polsce. Zasiadał we władzach takich spółek jak BOS, Eldorado, czy Tradis.

Jarosław Rudnicki zmarł 24 lutego w Białymstoku. Zaczynał jako pionier hurtu w latach 90-tych ubiegłego wieku od stworzenia hurtowni spożywczej Stop w Białymstoku.

Rudnicki był twórcą sukcesu sieci hurtowni BOS, a po połączeniu z lubelską spółką Eldorado wszedł do zarządu nowego podmiotu, czyli Emperia Holding. Był także członkiem zarządu spółki Tradis (oraz dyrektor ds.. rozwoju rynku dystrybucji Tradis) i dyrektorem Makroregionu Północny Wschód Tradis.

Drugą pasją Jarosława Rudnickiego, po branży handlowej, był sport. Do grudnia 2013 r. był wiceprezesem, a także akcjonariuszem klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nemo 01.03.2017

    Wiadomo.KOD

  • 12 27.02.2017

    Zmarł w wyniku bestialskiego pobicia i wiadomo kto jest politycznym patronem tych co go pobili.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.