02.11.2018/11:53

K. Pakuła, prezes Chorten: W Europie rodzimy handel jest uprzywilejowany. U nas musimy walczyć o utrzymanie

- W wielu krajach Europy polityka jest taka, że rodzimy handel jest uprzywilejowany i nie widać takiej wszechobecności zagranicznych sieciówek. U nas natomiast musimy mocno walczyć o utrzymanie się na rynku - tłumaczy Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten. W związku z tym sieć rozpoczęła nową kampanię promocyjną.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • ghjk 04.11.2018

  Jeden Mądry przynajmniej

 • Ola 03.11.2018

  I brawo. W Polsce niestety wiele osób wciąż uważa, że robi zakupy w sklepie polskim, idąc do Biedronki. Inne kraje mają własne sieci.

 • Lokalny 03.11.2018

  Pan Pakuła jest współwłaścicielem kilku sklepów w Białymstoku i okolicach , niech powie jak traktuje pracowników , dlaczego pracują 6 dni w tygodniu za najniższą krajową . To są właśnie polscy " bysnesmeni" gęby pełne frazesów o patriotyzmie a pracowników ( kobiety , półki, matki ) traktują jak śmieci bo chcą tylko napchać swoje kieszenie kasą.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.