22.04.2021/10:15

Kabanosy Rośl-inne Tarczyński docenione w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów

Dzięki doświadczeniu w komponowaniu ulubionych przekąsek Polaków, firma Tarczyński stworzyła unikalne kabanosy przygotowane w 100 proc. z roślin. Produkt zdobył złoty medal w kategorii: Produkty alternatywne wegetariańskie i wegańskie.

Kabanosy Rośl-inne to idealna propozycja dla wegetarian oraz fleksitarian poszukujących alternatywnych źródeł białka, którym trudno rezygnować z charakterystycznego mięsnego smaku. Cechują się wysoką zawartością białka i błonnika oraz brakiem konserwantów.

- Bardzo się cieszymy, że kabanosy Rośl-inne marki Tarczyński zostały docenione przez kupujących i uzyskały tytuł Najlepszy Produkt 2021 – Wybór konsumentów. Dostrzegamy potencjał drzemiący w rynku produktów roślinnych, który z pewnością będzie się rozwijał. Otrzymane wyróżnienie utwierdza nas w tym przekonaniu i pokazuje, że rośnie grupa konsumentów szukających alternatywnych przekąsek zachowujących smak i unikalną teksturę mięsa. Nasze kabanosy reklamujemy hasłem "Takie jak lubisz, ale rośl-inne" i produkt spełnia zawartą w tym zdaniu obietnicę – mówi Tomasz Tarczyński, dyrektor marketingu i exportu, Tarczyński.

Tomasz Tarczyński, dyrektor marketingu firmy Tarczyński (fot. mat. pras.)

Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów, realizowanego przez wydawcę „Wiadomości Handlowych” cyklicznie od dziesięciu lat, jest wyłonienie topowych nowości wprowadzonych na rynek w minionych 12 miesiącach. W tym roku były to produkty, które pojawiły się w sprzedaży w okresie pomiędzy początkiem września 2019 roku a końcem września roku 2020.

Badaniem objęte są wyłącznie propozycje nowe albo odświeżone wersje wyrobów już istniejących. Unikatowa formuła projektu oraz fakt, że znak Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów umieszczony na opakowaniach wyrobów faktycznie zachęca klientów do ich zakupu, sprawia, że cieszy się on dużą popularnością. Rokrocznie do udziału w badaniu zgłasza się kilkadziesiąt firm działających w branżach spożywczej, chemicznej i kosmetycznej. Daje to w sumie kilkuset pretendentów do tytułu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów.

W ostatniej edycji rankingu, która przypadła na niełatwy czas pandemii, ich grono wcale nie było mniejsze niż zazwyczaj. Badanie objęło 252 produkty i linie produktowe, które zostały przyporządkowane do 49 kategorii.

Tegoroczne badanie jak zawsze przeprowadził renomowany, głęboko osadzony w branży FMCG instytut GfK Polonia. Produkty, które otrzymały tytuł najlepszych i medale od złotego do brązowego, wybrało grono najsurowsze z możliwych – sami konsumenci.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.