09.09.2019/14:33

Kaufland rozpoczyna nową kampanię reklamową z hitem muzyki dance w tle

Kaufland chce przyciągnąć do swoich sklepów klientów robiących zakupy przed weekendem. Sieć startuje z „łupnięciem” w kampanii promującej najnowsze promocje. Za przygotowanie reklam odpowiada agencja Schulz brand friendly, a kampania ma być widoczna w telewizji, radiu, internecie, OOH, gazetkach promocyjnych oraz mediach własnych marki.

Jak podaje biuro prasowe sieci, w świecie, w którym wiele marek, w tym konkurencyjnych, komunikuje się za pomocą piosenki, brakowało wyróżnialnego formatu – zdrowego łupnięcia. Dlatego agencja Schulz brand friendly zaproponowała firmie Kaufland rytmiczny i energetyczny utwór Super Gut zespołu Mo-Do.

Hasłem kampanii jest „Superłup”, który ma informować o „superproduktach” w „supercenach” dostępnych jedynie w sobotę w Kauflandzie. Kampania „Sobota Superłup!” jest pierwszym elementem szerokiej platformy komunikacji, która ma służyć do przekazania informacji o okazjach cenowych i atrakcyjnych ofertach w sklepach sieci Kaufland.

– Pomysł na sobotnią komunikację przyszedł wraz z muzycznym skojarzeniem, a to narodziło się z prostego insightu – że Polak w sobotę (szczególnie przed niehandlową niedzielą) lubi się dobrze obłupić. Stąd idea Soboty Superłup – sobotniego wysypu superproduktów w supercenach – powiedziała Sylwia Kaczorowska, copywriter z agencji Schulz brand friendly.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.