04.04.2021/16:10

Kierowcy Amazona załatwiali się do toreb. Firma potwierdza ten fakt

Kierowcy pracujący dla Amazona załatwiali swoje potrzeby fizjologiczne do butelek i toreb. Firma najpierw zdementowała te doniesienia, ale po dziennikarskim śledztwie musiała przyznać, że to prawda – poinformował serwis money.pl. 

Jak relacjonuje money.pl, temat kierowców Amazona, którzy z powodu braku czasu na przerwy załatwiali swoje potrzeby fizjologiczne do butelek i toreb nagłośnił amerykański senator z Partii Demokratycznej Mark Pocan. 

Początkowo firma zdementowała doniesienia o tym, że jej kierowcy oddają mocz do butelek. Jednak temat pociągnął dalej amerykański magazyn The Intercept, który dotarł do służbowego maila wysłanego przez jedną z kierowniczek Amazona. Mail potwierdzał, że takie sytuacje mają miejsce. 

"Dziś wieczorem jeden z managerów odkrył ludzkie odchody w torbie Amazona, która została zwrócona na stację przez kierowcę. To trzeci raz w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, kiedy torba została zwrócona z kałem w środku” – cytuje money.pl.

Po nagłośnieniu te sprawy Amazon opublikował wyjaśnienia, w których przeprasza senatora Pocana i przyznaje, że problem istnieje. Firma zaznaczyła też, że jest to długotrwały problem obejmujący całą branżę.
 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • Okami 04.04.2021

    Ja slyszalem ze w poczcie polskiej, kierowcy zraja a pozniej musza zjadac

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także