29.12.2019/13:01

KiK zaskoczył klientów – jest już gotowy na kolejne święta… wielkanocne

Sieć KiK zapowiedziała duże przyśpieszenie rozwoju na koniec roku. Jednak otwarcie kilkunastu sklepów w grudniu to nie jedyne zaskoczenie dla klientów. W jednym ze sklepów pojawiły się właśnie… wielkanocne gadżety.

Wielu klientów przyzwyczaiło się już do faktu, że bożonarodzeniowa oferta pojawia się w sklepach pod koniec października. Jednak wielkanocny asortyment w grudniu to pewna nowość. Takim widokiem zaskoczył klientów tuż po Bożym Narodzeniu, 28 grudnia jeden ze sklepów KiK.

Wcześniej sieć zapowiadała otwarcie kilkunastu sklepów przed końcem roku. Być może dla nowo otwartych placówek zabrakło już bożonarodzeniowego asortymentu, więc postawiły na inne, również świąteczne, okazje.

W ramach realizacji swojej ekspansji 12 grudnia sieć otworzyła cztery nowe sklepy o łącznej powierzchni ok. 2.600 mkw – w Czeladzi, Mogilnie, Węgorzewie i Zabrzu. Średnia powierzchnia sklepów KiK wynosi ok. 650 mkw.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • As 17.01.2020

    Ciekawe co z panem Kulikiem i resztą?słuchy niosą,że odchodzą...ktoś coś?słuchy niosą,że machlojki?

  • Tttrrrruuuu 30.12.2019

    W kiku parę dni przed wigilia już były ozdoby wielkanocne......

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.