11.09.2018/11:24

Kolejna Pizza Hut Delivery rusza w Krakowie. Sieć inwestuje w serwis dostaw do domu

11 września rozpoczęła działalność kolejna placówka Pizza Hut Delivery, oferująca serwis dostaw do domu w czasie do 30 minut. To trzecia restauracja tego konceptu w Krakowie.

Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut z dostawą w maksymalnie 30 minut. Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, poprzez platformę internetową oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu 15 minut.

W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską – oraz Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości.

Od 2017 r. AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. Operator inwestuje również w kanał dostaw do domu, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.