01.03.2017/22:31

Kolporter rozwija sieć sprzedaży biletów podróżnych

Kolporter poszerzył ilość punktów sprzedających bilety kolejowe, autobusowe i busowe. Od 1 marca z tej oferty mogą korzystać również mieszkańcy województw: warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Na terenie obu województw sprzedaż biletów blisko 170 przewoźników będzie prowadzić 46 saloników i salonów prasowych Kolportera. W województwie warmińsko-mazurskim punkty sprzedaży są zlokalizowane m. in. w Elblągu, Olsztynie, Ostródzie, Giżycku, Mikołajkach, Ełku, Działdowie. Na terenie Podlasia bilety mogą kupić klienci saloników m. in. w Białymstoku, Suwałkach, Bielsku Podlaskim, Łomży, Hajnówce.

Bilety podróżne – nowa oferta sieci saloników – to efekt umowy, jaką Kolporter podpisał z firmą Teroplan S.A., właścicielem portalu e-podróżnik.pl. Warmińsko-mazurskie i podlaskie to kolejne województwa, w których uruchomiono sprzedaż biletów. 

W całej Polsce bilety kolejowe, autobusowe i busowe oferuje już ponad 600 punktów sprzedaży Kolportera. Korzystają z nich klienci saloników Kolportera z województw: mazowieckiego, małopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce i zarządza siecią około 1000 saloników prasowych i salonów Top-Press. Spółka zatrudnia w całym kraju ponad tysiąc osób. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.