10.04.2017/09:58

Kolporter wymienia samochody

Oddział Logistyki Centralnej Kolportera wymienił na początku kwietnia dziewięć ciągników siodłowych na Mercedesy Actrosy.

– Dotychczasowe pojazdy służyły nam przez ponad 5 lat, każdy z nich przejechał przeszło 1,1 miliona kilometrów, więc nadszedł czas na wymianę – mówi Mirosław Fiuk, dyrektor oddziału LC, mieszczącego się w Mościskach k. Warszawy. – Przez parę miesięcy testowaliśmy różne marki, ostatecznie decydując się na sprawdzone Actrosy. Nowe pojazdy zapewniają jeszcze większy komfort jazdy dla kierowców, najniższe koszty utrzymania, eksploatacji oraz jedną z najwyższych niezawodności, co jest kluczowe przy realizacji dostaw prasy.

W tej chwili flota oddziału Logistyki Centralnej liczy 12 ciągników – trzy nie zostały na razie wymienione, ponieważ były zakupione później i nie mają jeszcze dużego przebiegu. Pojazdy ciężarowe służą Kolporterowi nie tylko do przewożenia prasy, ale również do świadczenia usług zewnętrznych – transportu towarów pozaprasowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.