27.08.2020/09:40

Kompania Piwowarska wspiera właścicieli śląskich pubów i oddaje im billboardy

Właściciel Tyskich Browarów Książęcych wspiera borykającą się z kryzysem małą gastronomię na Śląsku. Od początku lata Tyskie udostępniło swoje billboardy tyskim pubom, wprowadziło promocje produktowe dla gastronomii i wspierało social media gastronomów.

Kompania Piwowarska pomogła również niemal 9 tysiącom lokali gastronomicznych w całej Polsce, odbierając na swój koszt niesprzedane piwo beczkowe i wydłużając terminy płatności. Teraz w sieci pojawił się pierwszy z serii trzech krótkich filmów dokumentalnych z udziałem właścicieli śląskich pubów. Wszystkie lokalne działania Tyskiego odbywają się w ramach platformy Przejdźmy na Ty.

O ludziach, o biznesie, który stał się sposobem na życie i wartości codziennych relacji, o przechodzeniu na Ty – o tym właśnie opowiadają, krótkie dokumenty Tyskiego. Bohaterami są tu ludzie, którzy na co dzień stoją za barem. Specjaliści od przechodzenia na Ty, którzy tworzą kulturę Tyskiego i są ważną częścią polskiego, lokalnego biznesu.

Na pomoc małej gastronomii ruszyło Tyskie. Od czerwca do dziś w Tychach stanęło 60 billboardów zachęcających do przejścia na Ty w konkretnych, tyskich lokalach. Historie gastronomów znalazły swoje miejsce również w social media marki. Pojawiły się m.in. na Instagramie Tyskiego, który konsekwentnie od dłuższego czasu skupia się na ludziach i ich historiach. Tyskie wprowadziło również promocje produktowe dla gastronomii (drugie piwo do przejścia na Ty gratis) mające na celu zachęcanie gości do odwiedzin lokali po ich otwarciu i wspierało social media gastronomów. Pomoc otrzymało także 9 tysięcy lokali gastronomicznych w całej Polsce, z których Kompania Piwowarska odebrała na swój koszt niesprzedane piwo beczkowe o wartości nie mniejszej niż 5.6 mln złotych oraz wydłużyła terminy płatności. Kompania nieprzerwanie prowadziła też bezpłatny, profesjonalny serwis instalacji do piwa beczkowego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.