31.10.2016/08:00

Kongres Słodycze Sweets&Snacks 2016 już 8 listopada w Warszawie

Zapraszamy do udziału w Kongresie SŁODYCZE Sweets&Snacks 2016, który odbędzie się 8 listopada 2016 roku w hotelu Marriott w Warszawie. Będzie to unikatowa okazja do dyskusji na temat szans i wyzwań stojących przed branżą oraz niepowtarzalna szansa na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Spodziewamy się około 150 wyselekcjonowanych uczestników, wśród nich przedstawiciele handlu i producentów różnego szczebla: prezesi, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy sprzedaży, odpowiedzialni za kategorię słodyczy i przekąsek kupcy z sieci handlowych prowadzących placówki różnego formatu. Będą też dostawcy dóbr i usług, eksperci, analitycy rynkowi, a także goście z zagranicy, reprezentujący m.in. izby handlowe z krajów będących istotnymi rynkami zbytu dla polskich wytwórców. W zaplanowanych debatach wezmą udział szefowie i kluczowi managerowie reprezentujący wiodące sieci handlowe i największych producentów.

Mocną stroną Kongresu będą prezentacje ekspertów z agencji badawczych o światowej renomie, którzy przedstawią aktualną sytuację sektora oraz prognozy rozwoju poszczególnych jego segmentów. Uczestnicy będą mogli wziąć aktywny udział w towarzyszących wystąpieniom dyskusjach, w których zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak:

  • Najnowsze trendy wytyczające kierunek rozwoju kategorii słodyczy i przekąsek
  • Globalne regulacje dotyczące sprzedaży słodyczy
  • Strategie produktowe w dobie rządów marek własnych
  • Szanse polskich eksporterów w świecie.

Więcej szczegółowych informacji na temat programu Kongresu można znaleźć na stronie www.kongresslodycze.pl

Formuła wydarzenia jest tak zaprojektowana, by wysokiemu poziomowi merytorycznemu towarzyszył sprzyjający klimat do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. Sponsorzy Kongresu SŁODYCZE Sweet&Snacks 2016 będą mogli skorzystać z unikatowej możliwości odbycia zaaranżowanych spotkań „face to face” ze wskazanymi przez nich uczestnikami wydarzenia. Rozmowy odbywać się będą w komfortowych warunkach w specjalnie do tego celu wynajętych pomieszczeniach.

Wydawnictwo Gospodarcze od ponad dekady organizuje spotkania dla sektora FMCG. Każde z nich jest wyjątkowe i chwalone za wysoki poziom merytoryczny. Gwarantujemy, że taki będzie również Kongres SŁODYCZE Sweets&Snacks 2016. Dlatego już dziś zachęcamy do zarezerwowania tej daty w kalendarzu: spotykamy się 8 listopada br. w stołecznym Hotelu Marriott, by rozmawiać o słodyczach i przekąskach.

Więcej informacji na temat Kongresu SŁODYCZE Sweets&Snacks 2016 można znaleźć na stronie internetowe www.kongresslodycze.pl. Zachęcamy do rejestracji – liczba miejsc jest ograniczona!

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.