02.07.2021/23:33

Koniec marzeń „Solidarności” o zmianach w ustawie ograniczającej handel w niedzielę. Sklepy będą mogły nadal działać dalej jako placówki pocztowe

Posłowie PiS, w tym Janusz Śniadek we współpracy ze związkowcami z NSZZ „Solidarność” kończą właśnie prace nad nowelizacją ustawy o zakazie handlu w niedziele. Chodzi o utrudnienie detalistom korzystania z wyłączenia dla placówek pocztowych. Nowelizacja miała wejść w życie tuż po wakacjach Jednak jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl przeciwne zmianom jest Porozumienie Jarosława Gowina, co oznacza, że przygotowane zmiany nie mają dużych szans na uchwalenie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Zosia 21.07.2021

  Dlaczego nie otworzy się w weekendy urzędów. Skoro teraz przy pandemii trzeba telefonicznie umawiać się na wizytę do urzędu. Dało by to każdemu dwa dni więcej na załatwienie spraw. A w handlu i urzędach obowiązuje taki sam kodeks jak i przepisy odnośnie umów o prace

 • rodo 06.07.2021

  w życiu po życiu

 • Zibi 05.07.2021

  Wolna niedziela to jedyny pewny dzień aby spędzić z rodziną .Pracodawcy by chcieli aby pracować 7 dni w tygodniu , a gdzie życie rodzinne!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także