01.12.2021/20:03

Koniec ZT “Kruszwica”. Koncern Bunge konsoliduje swoje polskie biznesy pod swoją marką korporacyjną

Bunge, globalny koncern działający w przetwórstwie nasion oleistych, ogłasza konsolidację swoich podmiotów w Polsce pod marką korporacyjną Bunge, po sfinalizowaniu przejęcia ZT „Kruszwica” SA na początku tego roku. Marki produktowe pozostają na rynku.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • halo 01.12.2021

    Jest w ogóle jeszcze jakaś naprawdę polska firma czy już wszystko sprzedane różnym bungom? I to ma być ta silna, polska gospodarka? Toż to tylko etykiety na butelkach, słoiczkach i pudełeczkach, za wszystkim stoi obcy kapitał pompujący z kraju pieniądze. Brawo.

  • Kruszwica 01.12.2021

    Zwykły Polak nie zna prawdy o ZT Kruszwica. Tam jest atmosfera w pracy niegodna tej firmy. Poczytajcie opinie o pracodawcy. Smutny obraz traktowania pracownika produkcyjnego.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także