30.11.2017/14:27

Konkurencja musi odpowiedzieć na podwyżki w sieci Biedronka!

Podwyżka wynagrodzeń w sieci Biedronka, o której jako pierwszy informował portal wiadomoscihandlowe.pl, pociągnie za sobą podobne działania w innych firmach - mówi w rozmowie Andrzej Kubisiak, dyrektor Zespołu Analiz i Komunikacji w firmie Work Service.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Szary 01.12.2017

    No i wspaniale. O to właśnie chodzi w gospodarce ,aby grupa ludzi , którzy godziwie zarabiają była jak największa. To wpływa bezpośrednio na popyt wewnętrzny , bo ta cała armia , która zarobi trochę więcej wyda to na swoje podstawowe potrzeby . Śmieszy mnie to ,że jeszcze kilka lat ( miesięcy ) temu jakoś absolutnie nie było możliwości podwyższania wynagrodzenia , a teraz za pomocą magicznej mocy jakoś się udaje.
    Mina zarządzających placówką jednej z międzynarodowych sieci drogeryjnych gdzie rano NIKT nie przyszedł do pracy , a cały zespół był obecny 150 metrów dalej u konkurenta - BEZCENNA.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.