20.12.2018/00:00

Konkurs Stylowe Śliwkobranie zakończony. Fiat 500 trafił do zwycięzcy

Rozstrzygnięto konkurs konsumencki Stylowe Śliwkobranie. Nagroda główna - fiat 500 - trafił do zwycięzcy 6 grudnia.

Marka Solidarność od 1 września do 30 listopada br. organizowała loterię konsumencką Stylowe Śliwkobranie. W trakcie trwania promocji, konsumenci Śliwki Nałęczowskiej mogli wygrać ponad 3000 gadżetów inspirowanych opakowaniem pralin. 19 grudnia została wręczona nagroda główna loterii - Fiat 500. Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się w salonie Fiata w Warszawie.

W ciągu dwóch miesięcy organizator przekazał ponad 3000 nagród z kolekcji Śliwki Nałęczowskiej. Główna nagroda,  Fiat 500 o wartości ponad 50 tys zł, została rozlosowana 6 grudnia br.

Uroczyste wręczenie kluczyków odbyło się 19 grudnia br. w salonie Fiata na ul. Jubilerskiej w Warszawie. Zwyciężczyni ze spotkania odjechała Fiatem 500 w kolorze opakowania Śliwki Nałęczowskiej.

Warunkiem wzięcia udziału w loterii był zakup dowolnego opakowania Śliwki Nałęczowskiej za kwotę co najmniej 7,99 zł, zachowanie paragonu oraz wysłanie SMS-a, bądź zarejestrowanie się na stronie www.sliwkobranie.pl.

Loteria miała wsparcie w punktach sprzedaży w postaci dedykowanych standów. Towarzyszyła jej kampania medialna, aktywności w social mediach, promocja w kanałach własnych marki Śliwka Nałęczowska. Była to druga edycja konkursu.

Producentem Śliwki Nałęczowskiej jest firma Colian.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.