27.09.2018/10:58

Koral wśród 30 polskich firm wyróżnionych przez londyńską giełdę

Producent lodów z Nowego Sącza PPL Koral znalazł się w gronie 30 polskich firm wyróżnionych przez London Stock Exchange. Opublikowany przez londyńską giełdę prestiżowy raport obejmuje 1000 inspirujących europejskich spółek 2018 r.

W rankingu „1000 to inspire Europe” wyróżnione zostały szybko rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa z Europy, mające wpływ na przyszły wzrost gospodarczy, rozwój innowacji oraz tworzenie nowych miejsc pracy. 

- Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem. Jest ono dla nas potwierdzeniem, że nasza strategia biznesowa oraz podejmowane działania marketingowe są skuteczne. To również motywacja do dalszych działań, a także do ekspansji na zagraniczne rynki - mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral. - Jako firma skupiamy się głównie na działalności na rynku krajowym, gdzie jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich producentów lodów. Za granicą nasze lody dystrybuowane są na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, na Litwie, w Wielkiej Brytanii i na Majorce. Cały czas uważamy, że mimo naszych sukcesów, najlepsze jest wciąż dopiero przed nami! – dodaje.

Oprócz PPL Koral wyróżnione zostały również firmy: Adamed, Amplus, AMS Metal, Autopart, Barlinek SA, DFM, Fakro, Fideltronik Polska, Grecos Holiday, Grupa Topex, Klimas Wkręt-Met, Marma, Mastermedia, Meble Wójcik, Moto-Profil, Multipharma, Nova Trading, OSM Piątnica, Oknoplast, OTCF, PHUP Gniezno, PMIW Łukosz, PPT PKS Gdańsk-Oliwa, Real, Roleski, Serwistal, TFP, Ziaja, ZT Bielmar.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.