19.05.2021/13:18

Krajowy Plan Odbudowy, rosnące ceny drobiu, opłata reprograficzna. Obejrzyj Wiadomości Handlowe [ODCINEK 14]

W najnowszym odcinku programu Wiadomości Handlowe przyjrzeliśmy się temu, co rząd zapisał w Krajowym Planie Odbudowy dla branży spożywczej. Zwróciliśmy także uwagę na dynamicznie rosnące ceny drobiu i potencjalne problemy z dostępnością produktów. Rozmawialiśmy także o opłacie reprograficznej, która co prawda ma pomóc artystom, ale jednocześnie może przełożyć się na wzrost cen urządzeń elektronicznych w sklepach.

Wiadomości Handlowe tworzone są przez naszą redakcję we współpracy z Telewizją BIZNES24. Gospodarzem programu jest Michał Kokoszkiewicz.

Tym razem naszymi gośćmi byli:
- Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności
- Wojciech Wieroński, członek zarządu Media Markt Saturn Polska

Oglądaj premierowe emisje kolejnych odcinków w każdą środę w godz. 10.30-11 na antenie BIZNES24. Wszystkie odcinki będą także dostępne na portalu www.wiadomoscihandlowe.pl.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Martyr 20.05.2021

    To zakrawa o skandal, tak bardzo chcą żebyśmy byli jak "na zachodzie" bo tam jest taki podatek, ale ile podatków mamy i jakie mamy zarobki?? Nienormalny kraj

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także