13.01.2021/13:01

Krzysztof Poznański dyrektorem zarządzającym Polskiej Rady Centrów Handlowych. Zastąpi Radosława Knapa

Polska Rada Centrów Handlowych ma nowego dyrektora zarządzającego. Został nim Krzysztof Poznański, który wcześniej odpowiadał między innymi za finalizację inwestycji, zarządzanie i przekazanie nowemu właścicielowi centrum handlowego Złote Tarasy. 

Jak podaje PRCH, Krzysztof Poznański z sukcesami zarządzał operacjami spółki Multikino oraz firmami G4S Security Systems, ISS Facility Services, czy Aamal Services. Ma wieloletnie doświadczenia w sektorze facility services powiązanym z branżą nieruchomości na rynkach międzynarodowych, gdzie m.in. odpowiadał za zarządzanie P&L, rozwój biznesu i pozyskiwanie klientów.

Do osiągnięć Krzysztofa Poznańskiego należy także przygotowanie do uruchomienia i płynne otwarcie centrum handlowego i biurowego Złote Tarasy w Warszawie. Jako dyrektor centrum odpowiadał za wyniki i budżet projektu, zarządzanie operacjami i relacjami z najemcami, a także z właścicielami.

W komunikacie organizacji podkreślono, że doświadczenie nowo powołanego dyrektora zarządzającego w branży centrów handlowych będzie kluczowe dla wypracowania rozwiązań wspierających interesy przedsiębiorców działających w sektorze miejsc handlu i usług.

- Branża centrów handlowych mierzy się z dotkliwymi skutkami pandemii i konsekwencjami decyzji o kolejnych lockdownach. Nasza organizacja i branża potrzebują nowej strategii, która odpowie na wyzwania stojące przed sektorem handlu, przyczyni się do jego szybkiej odbudowy po pandemii oraz sprawi, że głos branży zostanie usłyszany. Jesteśmy przekonani, że bogate doświadczenia Krzysztofa w realizacji licznych interdyscyplinarnych projektów oraz znajomość branży centrów handlowych wzmocnią działania Polskiej Rady Centrów Handlowych – powiedział Jan Dębski, prezes zarządu PRCH.

Krzysztof Poznański będzie współodpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii działania oraz dalszego rozwoju Polskiej Rady Centrów Handlowych. Do jego obowiązków będzie należała współpraca z członkami oraz partnerami stowarzyszenia, reprezentowanie interesów branży na arenie krajowej i międzynarodowej oraz zarządzanie operacyjne organizacją.

Nowy dyrektor zarządzający Polskiej Rady Centrów Handlowych zastąpił Radosława Knapa, który zajmował stanowisko dyrektora generalnego w PRCH.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także