05.09.2020/08:52

Leroy Merlin zamiast Tesco w Gorzowie Wielkopolskim. Otwarcie w I połowie 2021 r.

Leroy Merlin dostosowuje do swoich potrzeb obiekt kupiony po hipermarkecie Tesco w Gorzowie Wielkopolskim. Otwarcie nowego sklepu budowlanego o powierzchni handlowej 10 tys. mkw. nastąpi w pierwszym półroczu 2021 roku.

W Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Słowiańskiej 70 powstanie nowy sklep Leroy Merlin Polska. Obecnie trwa dostosowywanie obiektu do standardów francuskiego operatora. W nowym sklepie ma być dostępnych od ręki ponad 40 000 produktów. 

Tak jak w innych marketach Leroy Merlin, również w tym oprócz różnorodnej oferty produktowej, będzie można zamówić usługę projektowania oraz montażu kuchni czy łazienki. Dodatkowo, sklep będzie oferował transport zakupionych artykułów, usługę Click&Collect oraz montaż innych zakupionych produktów, takich jak drzwi, podłogi, oświetlenie czy klimatyzacja. 

Dyrektorką nowego obiektu Leroy Merlin w Gorzowie Wielkopolskim jest Ewa Kostrzewska. Spółka już rozpoczęła rekrutację do nowego obiektu. Poszukiwani są pracownicy na stanowiska: koordynatorów ds. logistyki sklepu, koordynatorów ds. sprzedaży, projektantów, logistyków, magazynierów oraz doradców klienta. Gorzowski sklep Leroy Merlin będzie zatrudniał ponad 130 osób w oparciu o umowę o pracę.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Gość 06.09.2020

    Najemcy pasażu dostali odszkodowania?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.