07.01.2019/14:55

Leszek Bać, szef Bać-Polu: Mamy 9 inwestorów zainteresowanych spółką SPAR Polska

Nawet dziewięciu inwestorów zainteresowanych jest inwestycją w Bać-Pol i sieć SPAR - mówi w rozmowie z "Pulsem Biznesu" Leszek Bać, prezes i główny udziałowiec rzeszowskiej spółki.

Jak deklaruje, część z nich złożyła już oferty. Pozostałe firmy, ze względu na okres świąteczno-noworoczny, mają to zrobić do połowy stycznia.

Leszek Bać nie zdradza szczegółów związanych z inwestycją. Jak w październiku podawał Puls Biznesu, Bać-Pol szukał inwestora, który mógłby przejąć 49 proc. udziałów. W przypadku interesujących propozycji możliwy byłby inny scenariusz.

Proces pozyskania inwestora ma zakończyć się w I kwartale br. Według Leszka Bacia, proces sanacji w Bać-Polu, o którym na portalu wiadomoscihandlowe.pl napisaliśmy jako pierwsi w miniony piątek, nie przeszkadza w rozmowach z zainteresowanymi firmami.

Przeczytaj więcej o sytuacji w Bać-Polu.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Golf 08.01.2019

  Panie Bać powiedz otwarcie że szukasz sponsora abyś nadal mógł grać w golfa!!!

 • Znafca 08.01.2019

  I co tu z rana począć?
  Pole golfowe zamknięte.
  Może flaszkę? Hmmm...

 • Kolo 08.01.2019

  9 przecież miało być 11 i gdzie są

 • Kolo 08.01.2019

  9 to już nie 11

 • Yelop 07.01.2019

  Powodzenia Panie Baciu

 • Nikita 07.01.2019

  O 49% żaden inwestor nie chce słuchać. Nikt o zdrowych zmysłach nie pozwoli Baciowi niczym zarządzać ani nie pozwoli mieć decydującego wpływu na organizację. Kto zna BP wie, że to prawda.

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.