27.05.2020/14:03

Lidl będzie sprzedawać elektryczne hulajnogi

Od 30 maja w ofercie sieci Lidl dostępna będzie hulajnoga elektryczna marki Doc. Green. Czy okaże się ona kolejnym towarem z gatunku tych, które klienci będą sobie dosłownie wyrywać z rąk? 

Hulajnogi elektryczne na stałe wpisały się w miejski krajobraz. Nic dziwnego – można na nich jeździć dla rozrywki, ale też traktować jako szybki, a do tego ekologiczny środek transportu. Hulajnoga Doc. Green E-scooter 800, która ma być dostępna w sklepach sieci Lidl od najbliższej soboty ma składaną ramą (co ułatwia jej transport ii przechowywanie), 8-calowe opony, tylny napęd, dwa niezależne hamulce, a zasila ją akumulator litowo-jonowy o pojemności 4,8 Ah i mocy 36 V z ogniwami Sanyo.

Hulajnoga rozwija prędkość do 23 km/h, kolejnym plusem jest krótki czas jej ładowania – tylko 3 godziny, jej udźwig wynosi do 100 kg. Z kolei zasięg hulajnogi to nawet 13 km (w zależności od temperatury, wagi użytkownika i terenu). Hulajnoga objęta jest 3-letnią gwarancją, w zestawie poza nią znajduje się również oświetlenie i dzwonek ostrzegawczy. Teraz rzecz najważniejsza, czyli cena, a ta jak na taki komplet wydaje się dosyć atrakcyjna, bo wynosi 999 zł. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.