09.03.2017/09:25

Lidl inwestuje w energię słoneczną

Spółka Lidl Liitwa na jednym z marketów w Wilnie umieściła panel przetwarzający energię słoneczną. W najbliższym czasie podobny panel ma znaleźć się w Kownie - napisał dziennik „Verslo žinios“,

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Olik73 10.03.2017

    Inwestycja w energie odnawialna to dobry krok. Sam się o tym przekonałem zakładając u siebie na dachu panele. W lecie cieplutka woda grzeje się energią słoneczną. Zamierzam jednak iść o krok dalej i spróbować oszczędzać również na tej energii, którą kupuję z sieci. W internecie znalazłem stronę https://www.ogarniamprad.pl/ która organizuje grupowe zakupy prądu i gazu. Kupując prąd w grupie ponoć można zaoszczędzić sporo, bo zmieniając w ten sposób sprzedawcę można uzyskać bardzo korzystną cenę za energię na nowej fakturze. Wszystko odbywa się online. Zarejestrowałem się i czekam na wynik.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.