12.01.2017/10:00

Lidl modyfikuje swoją strategię promocyjną w Polsce

W styczniu Lidl Polska przeprowadzi kolejną rewolucję swojej strategii promocyjnej – w sklepach dostępne będą aż trzy różne gazetki z ofertą promocyjną. Klienci Lidla znajdą je w sklepach w poniedziałki oraz czwartki. Należy dodać, że podobne rozwiązania od pewnego czasu stosuje największy konkurent Lidla sieć Biedronka.

W trzecim tygodniu stycznia 2017 r. sieć zmienia terminarz pojawiania się gazetek w sklepach. Klienci z nowych gazetek dowiedzą się  co będzie można znaleźć w promocyjnych cenach jak również znajdą wiele praktycznych informacji dotyczących zdrowego odżywiania i naturalnych składników żywności.

Promocyjną ofertę obowiązującą od poniedziałku do środy opisywać będzie „niebieska” gazetka dostępna w sklepie od czwartku. I analogicznie o ofercie Lidla dostępnej od czwartku do niedzieli, dowiemy się z „żółtej” gazetki, która będzie czekała na klienta od poprzedzającego poniedziałku.

Ponadto dostępna będzie również gazetka całotygodniowa prezentująca ofertę artykułów przemysłowych np. odzieży, tekstyliów, butów, sprzętów oraz lubianych tygodni tematycznych.

- Od trzeciego tygodnia stycznia w naszych sklepach regularnie pojawiać się będą trzy różne gazetki, aby jeszcze lepiej prezentować bogatą ofertę promocji artykułów spożywczych, tygodni tematycznych oraz artykułów przemysłowych jak również informacje dotyczące zdrowej i naturalnej żywności  – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W tym samym czasie informacja o ofercie na promocyjny asortyment będzie dostępna także w Internecie, na oficjalnej stronie Lidla. 

Sieć Lidl zapowiada, że w nowym roku wprowadzi kolejne nowości i zmiany.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w wielu krajach Europy działa około 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ok. 620.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.