22.09.2020/12:24

Lidl w jeden dzień otwiera cztery kolejne sklepy w Polsce

Sieć Lidl w czwartek 24 września otworzy aż cztery nowe sklepy. Tego dnia na klientów otworzą się placówki ulokowane w Józefosławiu, przy ul. Geodetów 57, w Bydgoszczy, przy ul. Szubińskiej 9, we Wrocławiu, przy ul. Przy Torze 2 oraz w Łodzi, przy ul. Zagajnikowej 1.

Poszczególne placówki będą miały od 1270 mkw. do 1350 mkw. powierzchni sali sprzedaży oraz zatrudnią od 20 (Bydgoszcz) do 28 (Józefosław) pracowników. Dla klientów dyskontów przygotowano parkingu na 85-120 miejsc.

W najnowszych sklepach dyskontowej sieci wykorzystano szereg ekologicznych rozwiązań, m.in. instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu, a także pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu jak i na parkingu wraz ze sterowaniem oświetleniem mającym na celu optymalizację jego zużycia.

Sieć Lidl ma już w Polsce ponad 730 sklepów, co plasuje ją na drugiej pozycji w formacie dyskontowym - za Biedronką, a przed Netto i Aldim.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • cebede 24.09.2020

    łał

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także