24.04.2017/09:38

Lidl otwiera trzeci supermarket w Elblągu

27 kwietnia przy ul. Browarnej 75 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Elblągu. Obecnie niemiecki operator ma w Polsce już ponad 620 sklepów. 

Nowy sklep sieci Lidl w Elblągu będzie miał powierzchnię sali sprzedaży ok. 1300 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnione zostały 23 osoby. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowany zostało 50 miejsc parkingowych. 

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, gruntowe pompy ciepła, oświetlenie LED. Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. 

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 620.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.