07.10.2016/11:58

Lidl rozda pracownikom bony o wartości 9 mln zł, czyli 600 zł na osobę

W październiku wszyscy pracownicy sieci Lidl Polska - czyli 15 000 osób - otrzymają bony o wartości 600 zł do wykorzystania w sieci sklepów Lidl. Tak firma świętuje zbliżające się otwarcie 600. Placówki handlowej w naszym kraju.

Jak podkreślają przedstawiciele Lidl Polska, 600 zł dla każdego z pracowników to dowód na to, że Lidl jest pracodawcą, który oferuje nie tylko konkurencyjne zarobki, ale także atrakcyjne bonusy. Łączna wartość bonów na zakupy przekazanych pracownikom to aż 9 000 000 zł.

Aktualnie zatrudniamy 15 000 pracowników. Każdy z nich  z okazji otwarcia naszego 600. sklepu otrzyma od firmy bony, które będzie mógł wykorzystać na zakupy w naszych sklepach. Dodatkowo, jak co roku, w grudniu pracownicy otrzymają również bony na święta. Chcemy  w ten sposób podziękować za zaangażowanie w pracę - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager, Lidl Polska.

Lidl Polska na początku września rozpoczął nową kampanię z hasłem „Lidl zaczyna się od ludzi”. Jej celem było przybliżenie jakim pracodawcą jest firma i co oferuje swoim pracownikom.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce prawie 600.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.