20.11.2018/11:44

Lidl ruszył w Polsce z kolejną falą otwarć nowych sklepów

Sieć Lidl Polska otworzy 22 listopada trzy kolejne sklepy na polskim rynku. Placówki ruszą we Wrocławiu, Gliwicach i Toruniu. To nie koniec, w najbliższych tygodniach sieć otworzy sklep we Wrocławiu przy ul. Buforowej, a także w Galerii Łódź, gdzie Lidl zajmie miejsce po hipermarkecie Tesco. W sumie w ciągu niemal 11 miesięcy br. operator uruchomił już ponad 30 nowych sklepów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • lidl najlepszy dyskont 20.11.2018

    Otwarcie każdego nowego lub po przejęciu na miejscu innego na to miejsce dyskontu Lidl to po prostu radość, powody do zadowolenia. Sam mieszkam w dużym mieście gdzie jest minimum pięć sklepów Lidl - są też dwa Aldi i kilka Biedronek. Który z dyskontów wypada najlepiej jest najlepszy - Lidl jest najlepszy, potem Aldi i gdzieś tam bardzo daleko śmieciowa Biedronka. Mam rodzinę w małym mieście gdzie są dwie Biedronki - nie ma tam żadnego Lidla i Aldi tym bardziej. Rodzina którą tam mam bardzo chciałaby mieć Lidl, ale mają dwie śmieciowe Biedronki - nie chodzą tam prawie wcale na zakupy, przekonali się już dawno jaka śmieciowa jest Biedronka. Produkty własne Biedronki nadają się do śmieci, inne tam produkty również - trudno tam kupić coś w porządku (...) drogo, płacisz za śmieci które nadają się do wyrzucenia, sklepy jak w całej Polsce paskudne, brzydkie, brudne - norma i standard Biedronki... i tak można bez końca na temat tej grupy przestępczej Biedronka...

  • AW 20.11.2018

    POSTAWCIE Lidla w Wyszogrodzie !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.