19.03.2020/10:05

Lidl wypłaci premie pracownikom za pracę w czasie epidemii

Lidl Polska w ramach podziękowań za zaangażowanie pracowników sklepów oraz centrów dystrybucji przekaże im dodatkowe premie w zamian za pracę w okresie walki z koronawirusem. Wszyscy pracownicy otrzymają też premie wielkanocne w wysokości 450 i 300 złotych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Joanna 20.03.2020

  Premia w Lidlu to żart! Oczywiście premia wielkanocna od 225 do 450 zł w zależności od stażu. Za to można podziękować bo nie było wcześniej premii wielkanocnej... Oczywiście premia do wydania tylko w Lidlu bo przyznawana jest na kartę podarunkowa.
  Jeżeli chodzi o pracę w trakcie pandemii pracownik otrzymuje od Lidla podwojoną premie obecnosciowa tez w zależności od stażu to jest maksymalnie 600 zł brutto do pensji(przy podwojeniu 1200 zł brutto warunek 100 % obecnosci za marzec) Za to menadżer i jego zastepcy którzy tez pracują w półkach i siedzą na kasach ze względu na brak personelu otrzymają 500 zł brutto na kartę Lidla która mogą płacić tylko w Lidlu jak sama nazwa wskazuje za pracę od 20.03-10.04 a jeżeli wyniknie w między czasie jakas nieobecność kwota ta będzie proporcjonalnie maleć... Tak Lidl traktuje kadrę zarządzająca. Współczuję Wam koledzy i koleżanki. Cieszę się że ja jestem tylko i Aż pracownikiem!

 • Antek 19.03.2020

  Kokosy nie ma co. Na waciki może wystarczy, ale na nowy samochód czy wakacje to wątpię...

 • lidlak 19.03.2020

  ale skrucone godziny, piątek i sobota po 1 godzinei gdzie reszta marketów skraca otwarcie sklepów do 12h
  premie- pracownik otrzymuje premie za marzec 100% do 16 marca i koleje 100% za pracę do końca marca czyli około 1000pln do wypłaty i wydda ją gdzie chce a biuro które wykonuje taka samą pracę bo ludzi brakuje dostanie 500 na kartę lidla i musi jeszcze pracować w dniach 20 marzec-10 kwiecień by ta premie dostać i pieniązki wyda w lidlu !?!? to jest premia? żenada i tyle, pracownik w kwietniu idzie na urlop a zastępcy zapierdzielaja nadal by dostać jedyne 500PLN z których odliczycie podatek więc dostanę marne 350zł które wam muszą oddać BRAWO KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.