17.03.2020/14:43

Lokalna sieć przyniesie zakupy pod drzwi. Sklepy Hit dostarczą żywność seniorom

Dane na temat koronawirusa jasno wskazują, że jest on szczególnie niebezpieczny dla osób starszych i to właśnie one powinny na siebie szczególnie uważać, m.in. unikając wizyt w sklepach. Działająca w województwie łódzkim sieć Hit im to umożliwi.

– Reagujemy na bieżącą sytuację w kraju i dlatego postanowiliśmy uruchomić akcję „Pomoc dla seniora” – powiedział naszemu portalowi Robert Synowiec, dyrektor handlowy Grupy Zakupowej Hit i osoba zarządzająca siecią partnerskich sklepów działających w ramach tej Grupy.

Akcja będzie polegała na dostarczeniu produktów spożywczych potrzebnych seniorom pod drzwi ich domów.

–  Żeby skorzystać z takiej opcji należy zadzwonić na telefon dyżurny sklepu, w którego okolicy się mieszka (numery są umieszczone na budynkach, w których działają sklepy) i zamówić  potrzebny asortyment. Właściciel zorganizuje dostawy w wyznaczonym czasie na obszarze określonym regulaminem – wyjaśnia Robert Synowiec.

Polska Sieć Handlowa Hit zrzesza 38 detalistów prowadzących 54 sklepy. Zlokalizowane są one na terenie trzech powiatów: piotrkowskiego, opoczyńskiego oraz tomaszowskiego, w większości poza dużymi miastami. Powierzchnia placówek waha się od 70 do 400 mkw. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.