20.02.2017/16:58

Loteria Plus rusza w sklepach sieci Nasz Sklep oraz LD Holding

Od 1 marca 2017 r. w sklepach sieci Nasz Sklep oraz LD Holding rusza nowa akcja promocyjna. Loteria Plus ma zwiększyć rozpoznawalność sieci na rynku i budować lojalność klientów. Akcja będzie trwała przez cztery miesiące, zakończenie przypadać będzie na dzień 30 czerwca 2017 r.

To kolejna loteria zorganizowana na potrzeby sklepów należących do sieci Nasz Sklep i LD Holding, po kilku edycjach programu pn. Zakupowy Szał. Nadrzędnym celem akcji promocyjnej Loteria Plus jest zwiększenie sprzedaży promowanych produktów partnerów programu. Z danych liczbowych, zgromadzonych przez organizatorów w trakcie kilku poprzednich edycji programu, wynika jednoznacznie, że konsumenci uczestniczący w akcji istotnie zwiększają wartość koszyka zakupowego.

Tym razem mechanizm loterii został znacząco zmodyfikowany w porównaniu do poprzednich akcji. Modyfikacje przeprowadzono w taki sposób, aby ponad dwukrotnie zwiększyć szanse uczestników na wygraną, a tym samym zwiększyć efektywność prosprzedażową programu. Ponadto, zastosowane narzędzia marketingowe mają zwiększyć rozpoznawalność marki i generować wśród klientów pozytywne emocje, co pośrednio przełoży się na zwiększenie ich lojalności wobec placówek objętych akcją promocyjną.

– Sieci Nasz Sklep oraz LD Holding kontynuują dobrą passę w kreowaniu akcji promocyjnych. Doceniamy znaczenie wizerunkowe, jakie niesie za sobą tego typu promocja. Zwiększając szanse na wygrane, chcemy dodatkowo wzmocnić skuteczność oddziaływania promocji. Poprzednie edycje loterii przynosiły bardzo dobre rezultaty, zarówno z punktu widzenia konsumentów, kupców korzystających z programu, jak i partnerów akcji, którzy notowali wymierne efekty sprzedażowe. Liczymy na to, że Loteria Plus będzie pod tym względem jeszcze bardziej efektywna – przekonuje Jan Sałata, dyrektor generalny sieci Nasz Sklep.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • algierczyk 25.02.2017

    Trochę akcja wydaję mi się mogła była być inspirowana tą loterią media expert. Tylko, że tam jest bon na 750zł i losowanie raz w tygodniu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.